змагайся!
пераможаш!
На Галоўную старонку

Вуліца імя беларускага героя ва ўкраінскім горадзе

Одній із вулиць Овруча присвоїли ім’я білоруського активіста Євромайдану, який агинув  на вулиці Грушевського в Києві. Вулиця, яка проходить від вул. Тараса Бульби-Боровця до вул. Героїв Майдану, перетинаючи вул. Святої Покрови та Володимира Богораза, отримала назву Михайла Жизневського. Відповідне рішення депутати Овруцької міської ради підтримали одноголосно на нещодавній сесії.

Михайло Жизневський у Євромайдані брав участь із перших днів. Загинув 22 січня 2014 року від пострілу мисливською кулею в серце біля стадіону «Динамо». Не дожив до двадцяти шести років лише чотири дні. Саме в день його народження відбулась панахида за загиблим. Довга похоронна процесія розтягнулася вулицями Києва. На панахиду прийшло близько 10 тисяч людей. Коли труну з тілом несли через Майдан до барикад на Грушевського люди скандували: «Герой!» та «Живе Білорусь!».

Героя Небесної Сотні поховали увечері 28 січня на цвинтарі біля селища Стяг Праці у Гомельському районі Білорусі. Перед похованням тіло накрили прапором УНА-УНСО, а труну — історичним національним прапором Білорусі.

Крыніца: http://vgolos.zt.ua/vulytsya-myhajla-zhyznevskogo-z-yavylasya-v-ovruchi.html

/ 29-09-2016
Украіна Майдан Героі Міхаіл Жызьнеўскі Памяць
Абмеркаваньне
Бяз тэмы Аўтар: Гамельчук 2016-09-29

Слава нашаму герою!

пра героя Аўтар: беларус 2016-09-29

А магілу Мішы паскуднікі-ватнікі ходзяць і апаганьваюць. На жаль гэта не Украіна

Бяз тэмы Аўтар: кніганоша 2016-09-30

Памыляецеся, ва Украіне поўна сваёй гнілі. нядаўна ў Палтаве за ноч знішчылі ўсе шыльды на вуліцах у памяць герояў рэвалюцыі і антымаскоўскай вайны. У Роўным паганілі малігу Сашка Музычкі і г.д.

беларус Аўтар: Sigizmund 2016-09-30

Ведаю. Не доўга засталося.

дадайце свой камэнтар
Вялікі дзякуй за камэнтар! Ваш камэнтар будзе дададзены пасьля праверкі мадэратарам.
Актыўна абмяркоўваюць: