змагайся!
пераможаш!
На Галоўную старонку

Геть московський патріархат!

22 квітня у Верховній раді було зареєстровано Проект закону, проголосувавши який депутати можуть поставити крапку в існуванні Московського патріархату в нашій країні.  Screenshot_6  Проект закону №4511 носить назву “Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною радою України державою-агресором”.

Серед ініціаторів законопроекту – обранець від 121 виборчого округу Богдан Матківський.  На думку нардепа, – те, що українці змушені миритись з присутністю Московського патріархату в нашій країні, є ганебним та недопустимим. Особливо в час, коли Росія проявляє агресію по відношенні до нас.

Московська церква свою позицію з цього приводу також неодноразово демонструвала, благословляючи своїх вояків на війну з Україною та звинувачуючи українців у всьому.  Багато антидержавних настроїв щоденно сіють представники московської церкви по всій Україні. Звісно, що не можна ставити всіх в один ряд, адже й серед священнослужителів Московського патріархату є глибоко віруючі та чесні люди.

Однак випадки антиукраїнської пропаганди в церквах Московського патріархату є непоодиноким

22 квітня у Верховній раді було зареєстровано Проект закону, проголосувавши який депутати можуть поставити крапку в існуванні Московського патріархату в нашій країні.

Проект закону №4511 носить назву “Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною радою України державою-агресором”. Серед ініціаторів законопроекту – обранець від 121 виборчого округу Богдан Матківський.

На думку нардепа, – те, що українці змушені миритись з присутністю Московського патріархату в нашій країні, є ганебним та недопустимим. Особливо в час, коли Росія проявляє агресію по відношенні до нас. Московська церква свою позицію з цього приводу також неодноразово демонструвала, благословляючи своїх вояків на війну з Україною та звинувачуючи українців у всьому.

Крыніца: http://uaexpert.blogspot.com.by/2016/04/blog-post_8366.html

/ 04-05-2017
Украіна КГБ РПЦ Ачышчэньне Адпор Дэмаскалізацыя
Абмеркаваньне
проо Аўтар: Менчанин 2017-05-04

Убийцы в рясах. Нас спасёт лишь БАПЦ. Ни Уния,ни Костел, ни протестанты, а лишь БАПЦ.Народ должен сплотиться вокруг национальной идеи.

Бяз тэмы Аўтар: Гамельчук 2017-05-04

І як гэта ўкраінцы церпяць дагэтуль гэты папоўскі гадзюшнік?!

аполщ Аўтар: Менчанин 2017-05-05

Поп толоконный лоб.

дадайце свой камэнтар
Вялікі дзякуй за камэнтар! Ваш камэнтар будзе дададзены пасьля праверкі мадэратарам.
Актыўна абмяркоўваюць: